W pracy, podczas zakupów, w weekendowy wypad na dyskotekę – to zastanawiające ile godzin dziennie zmuszeni jesteśmy nosić buty. Czy to nie wystarczający argument, który potwierdza, że w garderobie to właśnie obuwie powinno mieć najwyższą jakość? Jakie są skutki noszenia butów z hipermarketów? I jak kupować dobre obuwie nie wydając na nie fortuny?

Stylowe obuwie to słabość nie tylko kobiet!

Współcześni mężczyźni stoją dopiero u progu modowej rewolucji i choć dopasowana stylizacja nie jest dla nich najważniejsza, to wielu z nich już dziś jest totalnie uzależnionych od nowych butów. Tym bardziej więc również Panów zachęcamy do poznania jedynego, skutecznego sposobu na oszczędne zakupy bez konsekwencji dla komfortu.

Wyprzedaże odzieży i obuwia – markowa jakość w dyskontowej cenie

Buty za 30 zł może i nadają się na jeden sezon, ale czy ich jakość sprzyja kondycji stóp? Materiał, z których szyte są tanie modele obuwia zwykle zawiera w składzie całą listę związków chemicznych i barwników. Przyzwoity dla oka wygląd odkupiony zostaje niemalże zerową przepuszczalnością powietrza. Skutki? Nadmierna potliwość, odparzenia a nawet grzybica. Alternatywa? Wyprzedaże obuwia! Dobrej jakości buty szyte są z naturalnej skóry lub innych materiałów zapewniających wysoki stopień przepuszczalności. Aby zauważyć różnicę nie potrzebny jest laboratoryjny sprzęt ani specjalistyczna wiedza. Już w pierwszy dzień zmiany butów na naturalne zauważysz, że po kilkugodzinnej pracy stopy są jakby mniej zmęczone a przede wszystkim suche a więc nienarażone na zakażenia. Czy wizja takiego komfortu nie jest kusząca?